UA


UA


Отримайте максимум від рішень Trellix завдяки інтеграції з Picus Complete Security Validation Platform

Платформа Picus доповнить вашу систему безпеки на базі Trellix, вдосконаливши окремі рішення та збільшивши їх користь.

Trellix IPS — динамічна адаптація захисту протягом усього життєвого циклу атаки замість простого дослідження загроз. Платформа Picus моделює складні сценарії атак з точки зору як зловмисника, так і жертви, використовуючи дані про актуальні техніки і тактики реальних загроз. Це допомагає оцінити ефективність контролю безпеки і отримати проактивні рекомендації щодо усунення невідомих загроз. Важливо зазначити, що Picus використовує лише перевірені атаки, які не порушують бізнес-процеси компанії, що гарантує відсутність ризиків.

Trellix ESM (SIEM) — трансформує підхід до роботи SOC (Security Operation Center). Імітація атак та обмін логами про події дозволяє доповнювати SIEM більш точною інформацією про маркери виявлення атак. Ця інтеграція дозволяє проактивно виявляти та зменшувати вразливості безпеки, одночасно оптимізуючи процеси та значно покращуючи ефективність виявлення інцидентів.

Trellix HX (EDR) — комплексна перевірка, оцінка та оптимізація засобів контролю безпеки. Завдяки моделюванню реальних кіберзагроз і розширеній аналітиці виявлення, платформа Picus вдосконалить налаштування політик EDR, що кратно підвищить ефективність роботи рішення.

Дізнайтеся більше про інтеграцію з Picus Complete Security Validation Platform за посиланням

Отримати безкоштовнедемо / консультацію / матеріали

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Найближчим часом ми з вами зв'яжемось для уточнення деталей.

Can't send form.

Please try again later.