UA


UA


Network Detection and Response: що потрібно знати про захист мережі


В ідеальному світі вам не потрібно було б двічі думати про безпеку вашої мережі. Ви би просто працювали з упевненістю, що вся ваша інфраструктура і так під надійним захистом. Однак ми не в ідеальному світі, і кібератаки — це сумна реальність для великих і малих організацій. Оскільки загрози стають дедалі витонченішими та складнішими, компанії змушені боротися з їх численними несприятливими наслідками — від простою системи та фінансових санкцій до повної втрати репутації.

Що ж, ми приймаємо цей виклик та готові показати, як можна захиститися від атак.

П’ять обов’язкових елементів для вдосконаленого захисту від хакерських атак 

Щоб ваша організація могла захистити свою інфраструктуру та запобігти динамічним атакам, вам потрібне рішення для мережевої безпеки, яке здатне навчатись та давати вам змогу:

1. Виявляти та зупиняти загрози, які пропускають інші продукти.

2. Проактивно реагувати на інциденти та швидко локалізувати їх.

3. Кількісно оцінювати вплив інциденту та покращувати якість реагування.

4. Адаптуватися до ландшафту загроз, що постійно змінюється.

5. Масштабуватися, коли ваш бізнес змінюється та зростає.

Скористайтеся потужністю Network Detection and Response 

NDR використовує такі поведінкові техніки, як машинне навчання та розширена аналітика, щоб виявляти аномалії в мережі та аналізувати необроблений трафік і потоки мережевих пакетів. Це робиться для того, щоб встановити базові моделі поведінки мережі, що дозволить вашій команді досліджувати трафік, коли він перетинає периметр (північ/південь) і рухається по периметру вашої мережі (схід/захід). Також поведінкові техніки дають змогу скористатися перевагами можливостей реагування, щоб вчасно усунути мережеві загрози.

Довіртеся Trellix для захисту вашої мережі 

Рішення Trellix Network Detection and Response надає вам усе необхідне для забезпечення безперервної безпеки ваших гібридних мереж, центрів обробки даних і серверів.
Наші рішення безпеки надають вашій організації можливість:
● Виявляти те, що неможливо виявити
Отримайте покращену видимість усього мережевого трафіку. Виявіть атаки нульового дня, програми-вимагачі та інші атаки, які ховаються в інфраструктурі вашої мережі. Скористайтеся можливістю кореляції подій з кількох векторів безпеки, включно з електронною поштою, кінцевою точкою тощо, щоб забезпечити комплексний захист.
● Зменшити середній час для виявлення та реагування
Використовуйте потужність штучного інтелекту, машинного навчання та механізмів кореляції для безперервного моніторингу атак. Надайте своїй команді SecOps контекстну інформацію та конкретні докази, необхідні для швидкого й точного усунення інцидентів. Автоматизуйте робочі процеси сповіщення-відповіді, щоб пришвидшити час обробки інцидентів.
● Підвищити ефективність процесів і співробітників
Розширте можливості своїх аналітиків безпеки — розставте пріоритети для сповіщень і звільніть час свого персоналу, щоб він міг зосередити зусилля на пріоритетних загрозах. Скористайтеся перевагами можливостей автоматичного реагування, щоб мінімізувати негативний вплив людського фактора та підвищити продуктивність співробітників.

Знайомтесь: Trellix Network Detection and Response 

Незалежно від того, чи потрібно вам перевірити мережевий трафік, заблокувати новітні загрози або оптимізувати розслідування атак, Trellix готовий допомогти вам.

Trellix Intrusion Prevention System 

Немає значення, де ховаються зловмисники, — система запобігання вторгненням від Trellix допоможе вам знайти їх та захиститися. Завдяки сучасним можливостям запобігання загрозамб ви можете постійно моніторити свою мережу на наявність зловмисних дій і блокувати вторгнення, щойно їх виявите.

Trellix IPS поєднує інтелектуальне запобігання загрозам з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для підвищення точності виявлення та оптимізації операцій безпеки. Ваша мережа стикається з комплексними атаками, які можуть обійти традиційні методи виявлення, тому Trellix IPS має кілька сигнатурних і безсигнатурних механізмів виявлення, щоб не допустити хаосу у вашій мережі, який спричиняє небажане зловмисне програмне забезпечення. Система виконує глибоку перевірку мережевого трафіку (Deep Packet Inspection) за допомогою комбінації передових технологій, включно з повним аналізом протоколу, репутацією загроз і аналізом поведінки для виявлення та захисту від підключень до командних центрів C&C, відмови в обслуговуванні (DoS), атак нульового дня та інших класів загроз.

Trellix Network Security 

Автоматично виявляйте підозрілу мережеву поведінку та запобігайте атакам, які оминають традиційну безпеку на основі сигнатур і політик. Поєднуючи кілька механізмів штучного інтелекту, машинного навчання та кореляції, Trellix Network Security дозволяє виявляти сучасні загрози, їх рух периметром організації, а також реагувати на них за лічені хвилини.
Завдяки рішенню ваша організація ефективно захищена від сучасних загроз, незалежно від того, чи вони:
● Використовують вразливості в операційних системах Microsoft Windows, Apple OS X чи програмному забезпеченні ● Спрямовані на головний офіс або філії ● Приховані у великому обсязі вхідного інтернет-трафіку, який потрібно перевіряти в режимі реального часу
В основі мережевої безпеки лежать багатовекторне віртуальне виконання Trellix (MVX) і технології динамічного машинного навчання та штучного інтелекту (AI). MVX — це механізм динамічного аналізу без сигнатур. Він перевіряє підозрілий мережевий трафік, щоб виявити атаки, які обходять традиційний захист. Кілька механізмів машинного навчання, штучного інтелекту та кореляції представляють набір контекстних механізмів динамічних правил, які виявляють і блокують зловмисну активність у режимі реального часу та ретроактивно на основі останніх даних робочої станції, зловмисника та жертви.

Trellix Network Forensics 

Дізнавайтесь про загрози, які наявні у вашій організації. Trellix Network Forensics дозволяє кількісно оцінити вплив атаки та покращити якість вашої реакції на неї. Крім того, ви можете візуалізувати події до, під час і після атаки, щоб уникнути її повторення.

Network Forensics дозволяє швидше знаходити та усувати інциденти безпеки шляхом захоплення та індексування повних пакетів на високій швидкості. За допомогою Network Forensics ви можете виявляти широкий спектр інцидентів безпеки, покращувати якість реагування та кількісно оцінювати вплив кожного інциденту. Пристрої для аналізу даних мережевої криміналістики виявляють приховані загрози та прискорюють реагування на інциденти шляхом додавання централізованого робочого простору з user-friendly аналітичним інтерфейсом. Аналітики можуть переглядати певні мережеві пакети та сеанси до, під час і після атаки. Шляхом реконструкції та візуалізації подій, які викликають завантаження або з’єднання з командними центрами шкідливого програмного забезпечення, ваша команда безпеки може ефективно та швидко реагувати на інциденти та запобігати їх повторенню. Також можна розширити видимість активності зловмисників шляхом декодування протоколів, які зазвичай використовуються для розповсюдження атак в мережі по горизонталі. Ця унікальна комбінація високопродуктивного захоплення пакетів та поглибленої аналітики допомагає вашій організації швидко розпізнавати та відстежувати кожен елемент атаки.

Виведіть вашу мережеву безпеку на новий рівень 

Безпека вашої мережі має вирішальне значення для успіху вашої компанії. Це ключ до того, щоб ваші співробітники були продуктивними, а клієнти – задоволеними.

Завдяки інноваційному захисту мережі, який надається локально або в хмарі, ви завжди можете бути на крок попереду актуальних, вдосконалених атак. Тож убезпечте свою компанію від зломів і наслідків, які вони спричиняють — від штрафів до втрати репутації та гучних заголовків — із Trellix Network Security.

Отримати безкоштовнедемо / консультацію / матеріали

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята. Найближчим часом ми з вами зв'яжемось для уточнення деталей.

Can't send form.

Please try again later.