Дякуємо!
Ваша заявка прийнята. Найближчим часом ми з вами зв'яжемось для уточнення деталей.
Безпека АСУ ТП вкрай важлива в будь-які часи, а особливо — під час війни. Хакерські атаки на об'єкти критичної інфраструктури можуть істотно вплинути на функціонування базових галузей економіки України, таких як транспорт, енергетика, промисловість тощо.
Нещодавно зусиллями компанії «ІТ-Інтегратор» було впроваджено першу в Україні систему інформаційної безпеки АСУ ТП на основі односпрямованих шлюзів (ДатаДіодів) від виробника Waterfall — Waterfall Unidirectional Security Gateway. Крім цього, були розроблені стандарти інфобезпеки АСУ ТП, які можуть впроваджуватись і в подальших проєктах для забезпечення кібербезпеки об’єктів критичної інфраструктури України.
Пріоритети під час виконання проєкту:
● Контроль доступу щодо внесення змін до АСУ ТП ● Захист від загроз: виявлення, запобігання, проактивний захист ● Система обміну даних між промисловою OT-мережею та корпоративною ІТ-інфраструктурою.
Як реалізовувався проєкт та які рішення світових виробникі були впроваджені - читайте нижче:
СТАТТІ
● Як захистити дані від витоку під час використання AI-сервісів● Вразливість Follina у Microsoft Office: як виявити та запобігти● Невидимі бійці на кіберфронті: хто допомагає українцям виграти війну● Крадіжка облікових даних: підходи, уразливості, запобігання● Проактивний захист: як підготуватися до ймовірних загроз і мінімізувати наслідки ● Інформаційна безпека: важливо, відповідально, успішно● Захист кінцевих точок: як не загубитися у різноманітті продуктів